Pazartesi , Nisan 15 2024

Hakkımızda

Sitenin Amacı

Ankara proktoloji sitesi 3 temel esas alınarak kurulmuştur. Bunlar; 1. Hastaların makat hastalıkları konusunda bilgilendirilmesi, 2. Hastaların şikayetleri doğrultusunda doğru branşa yönlendirilmesi, 3. Hastalarının sorularının yanıtlanmasıdır.

Bilgilendirme Yapılması

Sitemizin asıl amacı hastaları makat hastalıkları, şikayetleri, güncel tedavi seçenekleri ve tedavi edilmez ise ne gibi durumlarla karşı karşıya kalınacağı hakkında bilgilendirmektir. Bilgilendirme için yazılan yazılar başta Op. Dr. Adil Altınsoy, gönüllü doktorlarımız ve sitemizin teknik alt yapısını sağlayanlar tarafından güncel tıbbi bilgiler takip edilerek hazırlanmaktadır. Yazılar hazırlanırken yerel ve uluslararası sağlık makalelerine, dergilerine ve bilimsel çalışmalara başvurulmaktadır.

Doğru Branşa Yönlendirme Yapılması

Makat hastalıkları genel cerrahinin bir alt dalı olan proktoloji alanı kapsamına girmektedir. Makat bölgesinde yaşanan hastalıkların tanı ve tedavisi için proktoloji alanı dışında başka bir alanın tercih edilmesi hastalar açısından zaman ve para kaybı anlamına gelmektedir. Sitemizde yer alan bilgilendirme yazıları ile hastaların doğru branşı tercih ederek en güncel tedaviler ile tedavi olmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Sorularınızı Cevaplıyoruz

Yazılarımızı hastalıklar, belirtileri, risk faktörleri, tedavi seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi verecek şekilde hazırlıyoruz. Yazılarımızın yetersiz kaldığı durumlarda ve hastaların yaşadığı sorunlarla alakalı aklına gelen soruları sorabilmeleri için yorum kısmından bizimle paylaşılan soruları en kısa sürede cevaplıyoruz.

Feragatname

Sitemizde yer alan yazılar hastaları ve siteyi ziyaret edenler bilgilendirme ve doğru branşa yönlendirme amaçlıdır. Yazılarımızın tedavi edici bir özelliği yoktur. Yaşadığınız sağlık problemlerinin teşhis ve tedavisi için mutlaka uzman bir doktora başvurunuz. Biz yalnızca hangi branş ve doktora başvurmanız gerektiği hakkında bilgilendirme yapıyoruz.